Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

İNTERNET SİTEMİZDEKİ YENİLİKLERE GÖZ ATIN!

Salgın nedeniyle okurların evlerine kapandığı, kitabevlerinin kapalı olduğu, çoğu kitap satış sitesinin ise stoklarını sınırladığı bu günlerde, yayınevi sitemize telgrafhane.com.tr’yi okurlarımız için daha keyifli, avantajlı ve dolu dolu hale getirmeye çalışıyoruz.

Bu doğrultuda sizinle dört bilgiyi paylaşalım istedik:

  • Bir aydır süren ve eski-yeni tüm kitaplarımıza uyguladığımız %50 indirim, 10 Mayıs’ta son bulacak. Bu fırsattan yararlanmak için son on güne girdiğimizi hatırlatalım! 23 Nisan -19 Mayıs tarihleri arası için hazırladığımız “Bağımsızlık Devrimi Kitap Seti” ise sitemizde okurlarını bekliyor.
  • Artık internet sitemizde kitaplarımızın sadece tanıtım bültenlerini okumakla yetinmeyeceksiniz. Ürün sayfasına girdiğinizde, kitap kapak görselinin hemen altında “Ön Okuma” yazısı göreceksiniz. Sizin için kitaplarımızdan birer parçayı pdf olarak sitemize yüklemeye başladık. (Kısa zaman sonra tüm kitaplarımızın okuma parçaları yüklenmiş olacak) Böylece dilediğiniz kitabı daha ayrıntılı inceleyebilecek, içeriğine göz atabileceksiniz.
  • Yeni oluşturduğumuz Blog bölümümüzde de kitaplarımız üzerine yazılar, söyleşiler ve bizim hazırlayacağımız küçük bilgi notları yer alacak. Göz atmanızı öneririz!
  • Çoğu e-ticaret kullanıcısının, sitelerden alışveriş sırasında üye olma vs. adımlarında sorunlar yaşadığını biliyoruz. Sitemizde dilediğiniz kitabı sepetinize ekleyip, üye olmaksızın alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Keyifli okumalar!Kapat