Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

e-Kitap

KİTAPLARIMIZA ERİŞMEK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!

e-Kitaplarımızla da okurlarımızlayız!

Covid-19 salgını günlerinde kitabın alanı gitgide daralırken, biz de uzun süredir hazırlığını yaptığımız bir adımı atma kararı aldık: Bugünden itibaren her hafta dört kitabımızı Kobo altyapısıyla okurlarımıza e-Kitap olarak da ulaştıracağız. 

Böylelikle, hem e-Kitap okuyucularımızın taleplerini bir parça karşılayabileceğimizi hem yurtdışındaki okurlarımızdan kitaplarımıza nasıl erişeceklerine dair aldığımız soruları yanıtlayabileceğimizi hem de içinden geçtiğimiz günlerde tüm okurlarımıza kitaplarımızı daha kolay edinebilecekleri bir kanal yaratmış olacağımızı umuyoruz. 

e-Kitaplarımızı Kobo sisteminden ve Kobo altyapısıyla hizmet sunan yurtiçinde ve yurtdışındaki tüm kitap satış sitelerinden (Örneğin Türkiye'de D&R, Idefix) kitap adlarımızı sitede aratarak edinebilirsiniz.

ePub formatındaki e-Kitaplarımızı, bilgisayarınızdan, tabletinizinden, telefonunuzdan ya da e-Kitap okuma cihazınızdan okuyabilirsiniz.

e-Kitap listemiz haftalık olarak bu sayfada güncellenecektir. Listede edinmek istediğiniz kitabın üzerine tıklayarak, Kobo sistemine yönlendirilebilirsiniz.

Keyifli okumalar!

 

e-Kitaplarımız:

1) Baba, Yağmur Bitti

2) İnsan İzi

3) Kentler ve İzler

4) Hayvanistandan İnsanistana

(Listemize her hafta dört yeni kitap eklenecektir.)

 

Kapat